.

.

Змеј Мерач Д1 Spec ТРКИ Thermost Радијатор Капа и МАСКА + Вода Temp мерач 0.9 БАР или 1.1 БАР или 1.3 БАР Маска

Змеј Мерач Д1 Spec ТРКИ Thermost Радијатор Капа и МАСКА + Вода Temp мерач 0.9 БАР или 1.1 БАР или 1.3 БАР Маска

DEN 178.00
DEN 191.52
-7 %
Од стока


ЗМЕЈ МЕРАЧ Д1 Spec ТРКИ Thermost Радијатор Капа и МАСКА + Вода Temp мерач 0.9 БАР или 1.1 БАР или 1.3 БАР Покрива цената е за еден вид бар на стоки! Спецификација за производ со Исклучително Висок Квалитет на алуминиум Радијатор капа. ·На неговиот дизајн е многу спортски ,·сребро заврши со Д1 Spec лого. Инсталација : ·Лесно да се инсталира,само се отстрани вашиот оригиналот и да ја инсталирате нова. Пакет : Едно парче тип на стоки.

боја:
0 точка 9 бар, 1 точка 1 бар, 1 точка 3 бар
Хонда Модел:
Спогодба
Спогодба-Година:
1990 година
Објектот Висина:
5
Производителот Дел Број:
00
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
5
Објектот Должина:
5
Бренд Име:
ЗМЕЈ МЕРАЧ
Објектот Тежина:
0.4
Специјални Функции:
ДЕРБИТО Thermost Радијатор Капа и МАСКА + Вода Temp мерач
Осветленост Дел Број:
000
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Поставување на Возило:
ПРЕД
R

Купувачите избираат и