.

.

Тајните Акустична Цевка Телохранител Слушалка Слушалки со Микрофон за Yaesu Vertex Радио-апарат vx-231

Тајните Акустична Цевка Телохранител Слушалка Слушалки со Микрофон за Yaesu Vertex Радио-апарат vx-231

DEN 691.20
Од стока

Кинеската Нова Година Празник Информации :
Ние ќе престанеме пратката од 7 Февруари до 25 Февруари за овој празник, ако имате било какви барања, ве молиме да се направи купување однапред, ви благодариме за вашиот разбере. Ние сакаме вас и вашето семејство среќа и благосостојба!
Тајните Акустична Цевка Телохранител Слушалка Слушалки со Микрофон за Yaesu Vertex Радио-апарат vx-231
Јасно Акустична Цевка Тајните Слушалка Слушалка Слушалки PTT(Притисни За Разговор) со вграден-во согласност микрофон микрофон за Yaesu Vertex-апарат vx-231 Радио Телохранител ФБИ Безбедност Вратата Надзорник. Клип овој слободни раце слушалки на вашиот кошула и започнете со користење на вашиот радио уред да комуницираат discretely и лесно, без разлика дали сте'повторно во безбедност, продажба на мало, или гостопримство. Идеален за тешки тајни за безбедност апликации каде звук јасност и слушалка издржливост се од огромно значење. Одлична за употреба во полицијата, војската, ноќни клубови, барови, макбаскет, безбедност, ресторани, хотели, нешто големо, магацини, и бучни околини. За Yaesu Vertex-апарат vx-231 Радио. За користење со следниве радија и многу повеќе кои бараат 3.

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
FREZEN
R

Купувачите избираат и