.

.

М-4XL!Домот на Жените Волна Палто Темперамент средовечни Топло Overcoat Зима Нови Подебели Волнени Јакни

М-4XL!Домот на Жените Волна Палто Темперамент средовечни Топло Overcoat Зима Нови Подебели Волнени Јакни

DEN 2837.00
DEN 3337.44
-15 %
Од стока


ГОЛЕМИНА биста РАМО должина на РАКАВ половината М 90 38 106 56 84 L 39 94 107 57 88 XL 98 40 108 58 92 XXL 102 41 109 59 96 3 XL 106 42 110 60 100 4 XL 110 111 43 61 104

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Џебови
Тип:
Тенок
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Волна
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
265
Материјал Состав:
Волна
Затворање Тип:
Двојно Гради
Облека Должина:
Долго
R

Купувачите избираат и