.

.

Плус големина М-4XL! Есен Зима Волнени Грб 2018 Нови Жените Средината Долго Дел Фокс Крзно Јака Мода Тенок Кашмир Грб

Плус големина М-4XL! Есен Зима Волнени Грб 2018 Нови Жените Средината Долго Дел Фокс Крзно Јака Мода Тенок Кашмир Грб

DEN 3214.00
DEN 3781.44
-15 %
Од стока


ГОЛЕМИНА биста должина на ракав рамо М 90 106 56 38 L 94 107 57 39 XL 98 108 58 40 2 XL 102 109 59 41 3 XL 106 110 60 42 4 XL 110 110 60 43

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Прилагодлив Половината
Тип:
Тенок
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Волна
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
429
Материјал Состав:
Волна
Затворање Тип:
Двојно Гради
Облека Должина:
Долго
R

Купувачите избираат и