.

.

за ФОЛКСВАГЕН Tiguan Passat B7 CC Шкода Octavia Врвен Yeti Golf MK6 Протокот на Воздух Метар Маса MAF Сензорот 06J 906 461

за ФОЛКСВАГЕН Tiguan Passat B7 CC Шкода Octavia Врвен Yeti Golf MK6 Протокот на Воздух Метар Маса MAF Сензорот 06J 906 461

DEN 2246.00
DEN 2880.00
-22 %
Од стока


за "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan Passat B7 CC "Шкода" Octavia Врвен Yeti Golf MK6 Протокот на Воздух Метар Маса Протокот на Воздух Метар 06 J 906 461

Бренд Име:
SHANGLAN
Автомобил Производител:
Фолксваген
Име На Модел:
06J906461
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
Пластични
Frequence Опсег:
CCC
Специјални Функции:
CCC
Тип На Објект:
Воздухот Дози
R

Купувачите избираат и