.

.

Автомобил Rear View Camera за Buick Бис Опел Mokka Опел Mokka 2012 2013 2014 Безжични Звучници со Обратен Паркинг Копија Камера

Автомобил Rear View Camera за Buick Бис Опел Mokka Опел Mokka 2012 2013 2014 Безжични Звучници со Обратен Паркинг Копија Камера

DEN 1099.00
DEN 1099.20
-0 %
Од стока


Влакна внатрешни светла, декоративни автомобил, лесно да го инсталирате, нема отсјај, не влијае на возење.
Анти-мешање сигнал линија, Престанете да го бранува.
Камерата е погоден за употреба :
за BUICK Бис 2012~2014
за Опел Mokka 2012~2014
за "Опел" Mokka 2012~2014
Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на вашиот автомобил табличка светлина ( Камера Големина : 80mm*28mm ) (3.14 инчен*1.10 инчи ) Проблеми може да не контактирате директно се покаже Слика :
Клучни Карактеристики : High-definition и 170 степен широк гледање агли со добра водоотпорен функција. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн Реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. Поддржува NTSC ТВ системот Со својот елегантен и современ дизајн, оваа камера е многу популарна Направен од високо квалитетни и издржливи материјали Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Спецификација : Пиксели : 656(H) * 492(V) Напојување : DC 12 V Видите Агол : 170 степен Image Sensor : CCD1/3 ТВ систем : NTSC Хоризонтална Резолуција : 420 TV lines Леќа : 18.5 mm Sync. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48 Db Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1.

Бренд Име:
ZUCZUG
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Материјал Тип:
ABS
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Применлив модел:
за buick
за BUICK Бис 2012~2014:
2012 2013 2014
за Опел Mokka 2012~2014:
2012 2013 2014
за Опел Mokka 2012~2014:
2012 2013 2014
R

Купувачите избираат и