.

.

Podofo Автомобил Rear View Camera ЕУ Европски Автомобил Табличка Рамка Водоотпорен Авто Автомобил Обратна Копија Rearview паркинг Камера

Podofo Автомобил Rear View Camera ЕУ Европски Автомобил Табличка Рамка Водоотпорен Авто Автомобил Обратна Копија Rearview паркинг Камера

DEN 719.52
Од стока

Podofo Автомобил Rear View Camera ЕУ Европски Автомобил Табличка Рамка Водоотпорен Авто Автомобил Обратна Копија Rearview паркинг Камера Ноќ Визија caera табличка паркинг камери табличка задна камера автомобил камера копија задните следи со камера инсталирате паркинг камера icense Плоча Рамка Копија Задните Видите Паркинг Камера;Водоотпорен ЕУ Автомобил Табличка Рамка Rear View Camera Ноќ Визија обратна камера
Спецификации : Со Водич Линија
Помош на јужна кореја PC7080 чип
Слика Сензор : 1/4" Боја CMOS
Ефективни Пиксели : PAL 648(H) X488(V); NTSC 648(H) X488(V)
Хоризонтална Резолуција : 480 TVL
Минимална Осветлување : 0.1 Лукс
Леќи на камерата : 1.9 mm
Леќа Агол : 170 степен
Водоотпорен Рејтинг : IP68
Синхронизација : Внатрешни синхронизација
Јачина на бучава сооднос : >48db
Сигнал Систем : PAL / NTSC
Електронски Shutter : Автоматски
Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vp-p, 75ohm
Баланс На Белата Боја : Автоматски
Светлото Надомест : Автоматски
Напојување : DC 12 V
Тековната Потрошувачка : Max 150m A со IR на
Оперативен Температура : -20~+70℃, RH95% Max
Складирање Температура : -40~ +85℃, RH95% Max
Видео кабел должина : 6.5 Метри
Напојување должина на кабел : 1 Метри
Пакетот Вклучува :
1 x Автомобил Rear View Camera
1 x 6.

Алармот Тип:
Задната Страна
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
podofo
Должина на Видео Кабел:
6M,2М
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
R

Купувачите избираат и