.

.

LiandLee Автомобил Багажникот Рачка Задните Поглед Наназад Паркинг Камера За Land Rover Freelander 2 LR2 L359 2006~2014

LiandLee Автомобил Багажникот Рачка Задните Поглед Наназад Паркинг Камера За Land Rover Freelander 2 LR2 L359 2006~2014

DEN 1943.00
DEN 2112.00
-8 %
Од стока

Liand Lee Автомобил Багажникот Рачка Задните Поглед Наназад Паркинг Камера За Land Rover Freelander 2 LR2 L359 2006~2014
HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа
Заменете Trunk се Справи со Switch | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор
Одговара : За Land Rover Freelander 2 LR2 L359 2006~2014
Liand Lee Автомобил Багажникот Рачка Задните Поглед Наназад Паркинг Камера За Land Rover Freelander 2 LR2 L359 2006~2014
Посебна Напомена : 1. Ова е ОЕМ производ,не е оригинална фабрика на производот. Камерата само со РКА Конектор.Ако вашиот монитор не е со РКА мониторинг,како што тоа треба другите Жица фидер за да се поврзете на нив. 2. Различни области на модели на Автомобили можат да бидат различни. Па ако не сте сигурни дека тоа се вклопи во вашиот автомобил инсталирате место, ќе треба да разговара со нас за да се сигурни да се купи. Ние не прифаќаме никакви наплата поради купи погрешен модел од страна на купувачот mistack.
Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена.

Бренд Име:
Liandlee
Алармот Тип:
Задната Страна На Возилото Копија Камери,Алармни Системи
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
R

Купувачите избираат и