.

.

Liislee За Мерцедес Бенц S280 S320 S400 / CDI 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 /Rear View Camera Паркинг Камера

Liislee За Мерцедес Бенц S280 S320 S400 / CDI 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 /Rear View Camera Паркинг Камера

DEN 1671.00
DEN 1836.00
-9 %
Од стока


Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна Камера
HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + Вода-Доказ + Прашина-Доказ + Широк Агол
За Мерцедес Бенц S280 S320 S400 / CDI 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Опис :
Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Со High-definition широк агли на гледање и добри w aterproof функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена.
Клучни Карактеристики :
1 .High-definition и 170 степен широк агли на гледање
2. со добра водоотпорен функција.
3. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн
4. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа.
5. Поддржува NTSC ТВ систем
6. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна
7. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали
8. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.
Спецификација :
1.Ефективна Pixls : 440.000 (752x582)
2.Напојување : DC 12 V
3.Погледнете Агол : 170 степен
4.Слика Сензор : CCD1/3
5.TV систем : NTSC
6.

Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Liislee
R

Купувачите избираат и