.

.

Трговија на големо Месинг Цвет Шупливи Зглоб Оркестарот Вратата Шарки Дрвени Подарок Кутија за Накит Зглоб Фитинзи за Мебел+Завртки,27*43mm,40Pcs

Трговија на големо Месинг Цвет Шупливи Зглоб Оркестарот Вратата Шарки Дрвени Подарок Кутија за Накит Зглоб Фитинзи за Мебел+Завртки,27*43mm,40Pcs

DEN 2879.52
Од стока


Тип:
Вратата Шарки
Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
27*43mm
боја:
Бронза На Ѕвонење
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
27*43mm
DIY Материјали:
Дрво
R

Купувачите избираат и