.

.

iGame Мажите Подарок Дизајнер Ткаенината Линкови Сина Боја Бакар Материјал Двоен Прстен Дизајн Бесплатен Превозот

iGame Мажите Подарок Дизајнер Ткаенината Линкови Сина Боја Бакар Материјал Двоен Прстен Дизајн Бесплатен Превозот

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 $Прифати Капка Превозот$ Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве молиме контактирајте ме за да прашам за цена листа и попуст ако сте заинтересирани . Опис на производот ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ за Оваа точка збор без cufflinks подарок пакување кутија, но ние ќе пак cufflinks поединечно во една поли торба секој дел, така што тоа ќе запре од гребење.
Руски Клиенти внимание ве молиме, според владеењето на руската обичаи, пакетот без полно име ќе бидат вратени назад на испраќачот, па ве молиме да понудат на своите ПОЛНО ИМЕ(вашето име+вашето семејство името+својот татко име) , ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
8815583566
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бренд Име:
igame
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и