.

.

MeMolissa Шупливи Шема Цилиндричен Облик Cufflinks за Mens Кошула Ткаенината bottons Бренд Сребрена Боја Cufflinks Висок Квалитет на Накит

MeMolissa Шупливи Шема Цилиндричен Облик Cufflinks за Mens Кошула Ткаенината bottons Бренд Сребрена Боја Cufflinks Висок Квалитет на Накит

DEN 128.00
DEN 190.56
-33 %
Од стока


Име : Me Molissa Шупливи Шема Цилиндричен Облик Cufflinks за Mens Кошула Ткаенината bottons Бренд Сребрена Боја Cufflinks Висок Квалитет на Накит
Материјал : Бакар (Nikel бесплатно)
Превозот : во Рок од 2 дена
Квалитет : Совршен
Пакет : 1 x пар cufflinks
Пакет : OPP Вреќа
Одговараат за : мажи,жени,унисекс

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Бренд Име:
MEMOLISSA
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
XCF-577
Обликотшема:
Цилиндар
Функција:
свадба cufflinks
боја:
Сребро позлатен nikel слободни
Пол:
Жена / Маж
Повод:
Партија / Ангажирање / Свадбена / Датум /Бизнис
Обликот:
Цилиндар
Потекло:
Шенжен,Кина
Услуга:
Пад на Превозот ( Без какви било нашите информации)
Пакување Вклучуваат:
OPP вреќа , 1 x пар cufflinks
Клучни зборови:
Bouton Де Manchette Gemelos став hombre camisa abotoadura bouton де ма
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
R

Купувачите избираат и