.

.

Нови и Шарени Чаша Камења Кристали Ракав Копчето Мода џентлменски Костум и Кошулата Accessorie Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks

Нови и Шарени Чаша Камења Кристали Ракав Копчето Мода џентлменски Костум и Кошулата Accessorie Адвокат Младоженецот Свадба Cufflinks

DEN 128.00
DEN 134.40
-5 %
Од стока


Кога ќе ја добиете вашата цел,ние ќе ја испратите вашата стока надвор што е можно поскоро.
Кога ќе го примите пакетот, било проблем,plz контактирајте со нас пред да се отвори спорот,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши ,нема да дозволиме да си дозволи било каква загуба.
Изберете ЛЕТААТ ОВЦИ,знаете зошто и тоа како!

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
AYXK-0005
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
Стакло
Обликотшема:
Плоштад
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FLYSHEEP
R

Купувачите избираат и