.

.

2 ПАРЧИЊА PCD Струг Врти Внесува TCGT110302/04/08 160301/02/04/08 CNC PCD Дијамант Внесува Карбид Мелничката Внесува CNC Машина

2 ПАРЧИЊА PCD Струг Врти Внесува TCGT110302/04/08 160301/02/04/08 CNC PCD Дијамант Внесува Карбид Мелничката Внесува CNC Машина

DEN 906.00
DEN 1007.04
-10 %
Од стока

2 ПАРЧИЊА PCD Вртење Внесува TCGT110302/04/08 160301/02/04/08 CNC PCD Дијамант Внесува Карбид Мелничката Внесува CNC Инсерти

Вметнете Ширина(mm):
PCD TCGT110302, PCD TCGT110304, PCD TCGT110308, PCD TCGT160301, PCD TCGT160302, PCD TCGT160304, PCD TCGT160308
Бренд Име:
CNHENRY
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Број На Модел На:
PCD TCGT
Тврдост:
8000HV
Обложување:
NO
Материјал:
PCD
R

Купувачите избираат и