.

.

Indexable плоштадот рамо мелничката алатки држачот за CNC струг обработка центар машина со висока прецизност PE01.16W32.032.03

Indexable плоштадот рамо мелничката алатки држачот за CNC струг обработка центар машина со висока прецизност PE01.16W32.032.03

DEN 1716.00
Од стока

PE01.16 W32.032.03

Тврдост:
HRC40-45
Бренд Име:
САНТ
Обложување:
никел или црна
Број На Модел На:
PE01.16W32.032.03
Материјал:
42CrMo
Употреба:
мелничката алатки
Тип:
indexable мелење машина
Обложување:
ЦРНА ИЛИ СРЕБРЕНА
Употреба:
CNC струг обработка
Дијаметар:
32
Должина:
125
Тежина:
0.7kg
ap:
15.5
Заб:
3
Внатрешниот пакет:
Транспарентна Пластична Кеса
Надворешниот Пакет:
Сина пластична кутија
R

Купувачите избираат и