.

.

MGEHR2525-2,ЦПУ Струг Extermal Grooving Алатка Носителот Машина За Инсерти MGMN200-M Фабрика Места, Здодевни Бар,cnc Машина

MGEHR2525-2,ЦПУ Струг Extermal Grooving Алатка Носителот Машина За Инсерти MGMN200-M Фабрика Места, Здодевни Бар,cnc Машина

DEN 720.00
Од стока


Тврдост:
HRC45-50
Број На Модел На:
MGEHR2525-2
Бренд Име:
САНТ
Обложување:
никел или црна
Материјал:
Тешко Легура
Употреба:
Надворешни grooving алатка
Тип:
Надворешни grooving алатка
Материјал:
Висок квалитет на алуминиум во пролет челик
Обложување:
ЦРНА ИЛИ SLIVER
Суровини за преработка:
Целата фалсификување
Централната Висина Толеранција:
+-0.05 MM
Дебелина на feeler мерач за тестирање:
0.01 mm
Резервен дел производител:
Кина/Кореја
Примерок на понудата:
Yes
CUSTOMERIZED:
Yes
R

Купувачите избираат и