.

.

Издржливи ЦПУ струг обработка центар indexable плоштадот рамо мелничката алатки за носител со висока прецизност PE05.17W32.040.04

Издржливи ЦПУ струг обработка центар indexable плоштадот рамо мелничката алатки за носител со висока прецизност PE05.17W32.040.04

DEN 2376.00
Од стока

PE05.17 W32.040.04

Тврдост:
HRC40-45
Бренд Име:
САНТ
Обложување:
никел или црна
Број На Модел На:
PE05.17W32.040.04
Материјал:
42CrMo
Употреба:
мелничката алатки
Тип:
indexable мелење машина
Обложување:
ЦРНА ИЛИ СРЕБРЕНА
Употреба:
CNC струг обработка
Дијаметар:
40
Должина:
115
Тежина:
2.4kg
ap:
14
Заб:
4
Внатрешниот пакет:
Транспарентна Пластична Кеса
Надворешниот Пакет:
Сина пластична кутија
R

Купувачите избираат и