.

.

бесплатен превозот 10pcs/многу 18NPT 11NR / 18NPT 16NR / 18NPT 16ER cnc карбид вртење внесува провира инсерти за не ' рѓосувачки челик

бесплатен превозот 10pcs/многу 18NPT 11NR / 18NPT 16NR / 18NPT 16ER cnc карбид вртење внесува провира инсерти за не ' рѓосувачки челик

DEN 1710.24
Од стока


Слободен испорака на високо квалитетни sanyinghe 10pcs/многу 18 NPT 11 NR/18 NPT 16 NR/18 NPT 16 ER cnc карбид вртење внесува провира инсерти за не ' рѓосувачки челик

Вметнете Ширина(mm):
18NPT 11NR, 18NPT 16NR, 18NPT 16ER
Број На Модел На:
18NPT 11NR / 18NPT 16NR / 18NPT 16ER
Обложување:
PVD
Тврдост:
90-92HRA
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Бренд Име:
sanyinghe
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Купувачите избираат и