.

.

ISO стандард indexable плоштадот рамо мелничката алатки држачот за CNC струг обработка центар со висока прецизност PE01.16W32.040.04

ISO стандард indexable плоштадот рамо мелничката алатки држачот за CNC струг обработка центар со висока прецизност PE01.16W32.040.04

DEN 2179.20
Од стока


PE01.16 W32.040.04

Тврдост:
HRC40-45
Број На Модел На:
PE01.16W32.040.04
Бренд Име:
САНТ
Обложување:
никел или црна
Материјал:
42CrMo
Употреба:
мелничката алатки
Тип:
indexable мелење машина
Обложување:
ЦРНА ИЛИ СРЕБРЕНА
Употреба:
CNC струг обработка
Дијаметар:
40
Должина:
130
Тежина:
0.8kg
ap:
15.5
Заб:
4
Внатрешниот пакет:
Транспарентна Пластична Кеса
Надворешниот Пакет:
Сина пластична кутија
R

Купувачите избираат и