.

.

Издржливи ЦПУ струг обработка центар indexable плоштадот рамо мелничката алатки за носител со висока прецизност PE05.17Z32.032.03

Издржливи ЦПУ струг обработка центар indexable плоштадот рамо мелничката алатки за носител со висока прецизност PE05.17Z32.032.03

DEN 1848.00
Од стока

PE05.17 Z32.032.03

Тврдост:
HRC40-45
Број На Модел На:
PE05.17Z32.032.03
Бренд Име:
САНТ
Обложување:
никел или црна
Материјал:
42CrMo
Употреба:
мелничката алатки
Тип:
indexable мелење машина
Обложување:
ЦРНА ИЛИ СРЕБРЕНА
Употреба:
CNC струг обработка
Дијаметар:
32
Должина:
200
Тежина:
1.8kg
ap:
14
Заб:
3
Внатрешниот пакет:
Транспарентна Пластична Кеса
Надворешниот Пакет:
Сина пластична кутија
R

Купувачите избираат и