.

.

MGIVR-2.5, внатрешни grooving алатка е применливо внесува MGMN250-M

MGIVR-2.5, внатрешни grooving алатка е применливо внесува MGMN250-M

DEN 828.00
Од стока


Тврдост:
HRC40-45
Бренд Име:
САНТ
Обложување:
никел или црна
Материјал:
Тешко Легура
Број На Модел На:
MGIVR2016-2.5
Употреба:
Внатрешни grooving алатка
Тип:
Внатрешни grooving алатка
Обложување:
ЦРНА ИЛИ SLIVER
Толеранција одделение на одржување рачка:
G6
Централната Висина Толеранција:
+-0.05 MM
Дебелина на feeler мерач за тестирање:
0.01 mm
Материјал:
Висок квалитет на алуминиум во пролет челик
Резервен дел производител:
Кина/Кореја
Примерок на понудата:
Yes
CUSTOMERIZED:
Yes
R

Купувачите избираат и