.

.

8 * 12cm заштитна wristbands Wristbands за фитнес, Тенис / тегови Спорт карпален зглоб подготвуваат sweatbands памук кукла

8 * 12cm заштитна wristbands Wristbands за фитнес, Тенис / тегови Спорт карпален зглоб подготвуваат sweatbands памук кукла

DEN 99.00
DEN 118.08
-16 %
Од стока


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Да се обезбеди удобно се вклопуваат, до умерена заеднички топлина, се ублажи болката на хронична врвка за околу заеднички болест, да се подобри циркулацијата на крвта.
Подобрување на четири-двострано еластична ткаење процес, поефикасни и за подобрување на толеранцијата на зглобовите.
Чувајте ја врвката за околу топло, ублажување на хроничната болка од артритис.
Погоден за сите видови на фитнес.
Спецификации :
Боја : Црна
Материјал : Spandex 25%, Полиестер, 33%, Најлон 42%
Големина : S(17.5-20cm),М(20-22.5 см),L(22.5-беа 25,5 см)
Примена : на Зглобот болка и непријатност, мала контузија / sprain, артритис.
Спецификации :
Да се обезбеди удобно се вклопуваат, до умерена заеднички топлина,
Да се ублажи болката на хронична врвка за околу заеднички болест, да се подобри циркулацијата на крвта.
Подобрување на четири-двострано еластична ткаење процес, поефикасни и за подобрување на толеранцијата на зглобовите.
Чувајте ја врвката за околу топло, ублажување на хроничната болка од артритис.
На зглобот болка и непријатност, мала контузија / sprain, артритис.
Погоден за сите видови на фитнес.
Пакет Се Вклучени :
1 Пар Wristband
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Големина:
22.5-25.5cm, 20-22.5cm, 17.5-20cm
Материјал:
Spandex 25%, Полиестер, 33%, Најлон 42%
Број На Модел На:
armband
Бренд Име:
MUMIAN
Применливи Луѓе:
Возрасни
Примена:
боја:
Црна
Големина:
R

Купувачите избираат и