.

.

Вистинска Кожа Watchband гума база хривнија 18 20 22 24mm кожа за на Рака Силикони дното види рака Бесплатна алатка

Вистинска Кожа Watchband гума база хривнија 18 20 22 24mm кожа за на Рака Силикони дното види рака Бесплатна алатка

DEN 846.00
DEN 1387.20
-39 %
Од стока


Бендот Боја:
Црна, Сина, Кафена, војска зелена, Црвена, Жолта, Портокалова
Бендот Ширина:
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
ZETHYDUM
Број На Модел На:
GP8013
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Затворач Тип:
pin тока
Бендот Должина:
19CM
R

Купувачите избираат и