.

.

SLINX Двојно-страна погоден за носене Нуркање Вест Жените 2mm Neoprene Wetsuit Ракави нуркање костум за Сурфање Пловењето Пливање Snorkling

SLINX Двојно-страна погоден за носене Нуркање Вест Жените 2mm Neoprene Wetsuit Ракави нуркање костум за Сурфање Пловењето Пливање Snorkling

DEN 1572.00
DEN 2246.40
-30 %
Од стока


Главни Карактеристики : 1. Овој производ е направен од 2mm CR светла кожа материјал, увезени суровини, мека и добра еластичност. Едната страна е опфатен со Тајван најлон платно за да ја подобри удобноста и материјална сила, а другата страна е светло површина на кожата. Со цел да се подобри мазност и погодни за носење, специјален црн слој е исто така се применуваат. 2. Ако сте голо тело, можете да побарате некој да им помогне да се носат и ги тргнеме тоа. Не сила повлечете вашата облека да се уништи гума слој на светла кожа. 3. Голема ракав дупки дизајн. Тоа може да се користи како топла облека во вода, ние да може ефективно да се избегне триење на кожата и триење предизвикани од премногу тесни ракав дупки кога ќе треба да се занишан рака движења (како што се пливање, сурфање, веслање, лебдат). 4. Двојно страна носат дизајн за да се задоволат потребите на различни спортски сцени. На Издолжени крпа тело за да се обезбеди добар затоплување и ефектот на половината и стомакот.
Пакет тежина : Околу 0.6 kg
Пакет Содржина : 1 x 3мм Neoprene Нуркање Вест

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Бренд Име:
SLINX
Материјал:
neoprene
Број На Модел На:
1705B
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
R

Купувачите избираат и