.

.

Поддршка ТВ Ѕид Целост Предлогот за Навалување на столбот Вртливата Носителот LCD LED ТВ Ѕид Заградата 32-55 инчи Ѕид Стојат Прилагодливи Планината Рака

Поддршка ТВ Ѕид Целост Предлогот за Навалување на столбот Вртливата Носителот LCD LED ТВ Ѕид Заградата 32-55 инчи Ѕид Стојат Прилагодливи Планината Рака

DEN 1866.24
Од стока


ако побарувачката е многу голема, можете да се јавите на продавачот, цената може да биде решен.

Бренд Име:
RDC
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
ТВ Заградата
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
ТВ Месеци
Структура:
/
Бродови Од:
Кина
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
5cm x 10cm x 10cm (1.97in x 3.94in x 3.94in)
Се стандардни делови:
Стандардни Делови
Модел:
погледнете ги упатствата
Дебелина (мм):
види инструкции
Број на возниот тела:
погледнете ги упатствата
Производ Одделение:
Одлични
Материјал на возниот имајќи домување:
види инструкции
R

Купувачите избираат и