.

.

ZOTOONE Голема Големина Убавина Птица Везени Закрпи За Облека Животинско Птици Назад Закрпи За Јакни DIY Appliue Пријава

ZOTOONE Голема Големина Убавина Птица Везени Закрпи За Облека Животинско Птици Назад Закрпи За Јакни DIY Appliue Пријава

DEN 67.00
DEN 67.20
-0 %
Од стока


Prajna Голема Големина Убавина Птица Везени Закрпи За Облека Животинско Птици Назад Закрпи За Јакни DIY Appliue Пријава тоа Како да го користите :
(1). Земете вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо.
(2). Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.
(4). По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин.
(5) исто така Можете да шие тоа па тоа никогаш не ќе падне.
Големина : Како Се Покаже Слика
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, West& amp; amp; nbsp;Унија, TT. Сите големи& ; ;nbs стр;кредитни картички се прифаќаат&a пратеник;еден пратеник;n bsp;преку сигурна исплата пр ocessor ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши&сум стр;сум стр;nb sp;рок од 3 дена од орде р.
3) Ако не можете да checko ut веднаш по аукција& amp; amp; nbsp;блиску, ве молиме почекајте&a пратеник;еден пратеник;n bsp;неколку минути и повторно обидете се Исплати мора да се com pleted во рок од 3 дена.

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Бренд Име:
ZOTOONE
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
A001
Големина:
As Picture Show
style2:
Prajna
Функција:
Мрачно,Значки,Везови,Облека Печ,Parches
Is_customized:
Yes
Тип На Производ:
Ленти За Облека,Се Зголеми Печ,Закрпи На Птици
Големина:
As Picture Show,As The Picture Show
Стил:
Стап-на,Лемење Железо,Железо-на Трансфери
Техника:
Appliqued,Beaded,Везени,Sequined,Налепници
feature1:
Беџови за Облека,Печ Thermocollants Vetement
Употреба:
Значки
R

Купувачите избираат и