.

.

2Pieces Мулти-боја Три-димензионални Монистра Цвет Beaded Везови Чипка Класичен се Зголеми Розово Вино Црвено и Бело

2Pieces Мулти-боја Три-димензионални Монистра Цвет Beaded Везови Чипка Класичен се Зголеми Розово Вино Црвено и Бело

DEN 412.80
Од стока

Roduct име : чипка applique Големина : 33*21 CM Боја : 7color Пакување : 2 парчиња /многу

Бренд Име:
Р SMEALE
Големина:
33*21CM
Техника:
Beaded
Стил:
Шие-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Закрпи
R

Купувачите избираат и