.

.

3.8 V батерии Батерија Li-ion Li-полимер вградена литиум полимер батерија за Bl 6401 летаат ezzy1/2/4 bl4507 ds115 1200mah

3.8 V батерии Батерија Li-ion Li-полимер вградена литиум полимер батерија за Bl 6401 летаат ezzy1/2/4 bl4507 ds115 1200mah

DEN 425.00
DEN 833.28
-49 %
Од стока


Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
yorwats
Број На Модел На:
Bl6401
Номиналниот Капацитет:
1200mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Големина:
Prismatic
Батеријата Број:
1
Пакет:
Пакет 1
R

Купувачите избираат и