.

.

JSE-2P 903052 3.7 V 1200mAH Lipo Батеријата За Далечинска контрола на хеликоптер Li-po батерија 903052 3.7 V 20C празнење СМ црна приклучоци

JSE-2P 903052 3.7 V 1200mAH Lipo Батеријата За Далечинска контрола на хеликоптер Li-po батерија 903052 3.7 V 20C празнење СМ црна приклучоци

DEN 335.52
Од стока


Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,
Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!
Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!
Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!
Имајте пријатен ден. Ви благодариме.
Топло потсетување : бидејќи сме во време на производство, големината на батеријата може да не биде стандарден, ако ви е потребна стандардна големина на батерија, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе испорака стандардна големина на батеријата за вас
Карактеристики :
1> 100% сосема нов
2> Висок квалитет и висок капацитет!
3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над вршењето на
4> Големина : 9.0 mm (H)*30 mm (W)*52 mm (L)
5> Оценка : DC 3.7 V 20 C 1200 m Ah
Карактеристики
1.100% Сосема Нов батеријата
2 .Високо квалитетни и издржливи
3.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред
4.Висока густина на енергија, долг живот на батеријата
5.Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди
Превозот услови
* 2-100pcsПревозот со шведските пакети,за 45-55 дена пристигнување.

боја:
1PCS, 2 ПАРЧИЊА, 3PCS, 5PCS, 10PCS, 20PCS
Замена На Батеријата:
Yes
Големина:
F
Поставете Тип:
Само Батерии
Тип:
Li-полимер
Номиналниот Капацитет:
1200mAh
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батеријата Број:
1-20PCS
Број На Модел На:
903052
Пакет:
Пакет 1
R

Купувачите избираат и