.

.

Нови BAT048 9.6 V 3000mAh Ni-МЗ Батерија Пакет за Бош PSR 960 2 607 335 272 32609-RT BPT1041

Нови BAT048 9.6 V 3000mAh Ni-МЗ Батерија Пакет за Бош PSR 960 2 607 335 272 32609-RT BPT1041

DEN 1679.52
Од стока

Одговара Бош Алатки : GSR9.6-1/GSR9.6-1/GSR9.6-2/GSR9.6 V/GDR9.6 V го Замени оригиналот Бош батерија : 2607335707 2607335272, 2607335260, BAT0408 BAT100, BAT119 Напон : 9.6 V Compatibile един јас modelli : 23609, 23609-RT, 32609, 32609-RT, ТОЧНО 1100, ТОЧНО 2, ТОЧНО 4, ТОЧНО 6, ТОЧНО 7, ТОЧНО 9, EXACT1100, EXACT2, EXACT4, EXACT6, EXACT7, EXACT9, ГДР 9,6 V, ГДР 9.6 V, GDR9,6 V, GDR9.6 V, GLi 9,6, GLI 9,6 V, GLi 9.6, GLI 9.6 V, GLi9,6, GLI9,6 V, GLi9.6, GLI9.6 V, GSR 9,6 VE-2, GSR 9,6-1, GSR 9,6-2, GSR 9,6 V, GSR 9,6 VE-2, GSR 9.6 VE-2, GSR 9.6-1, GSR 9.6-2, GSR 9.6 V, GSR 9.6 VE-2, GSR9,6 VE-2, GSR9,6-1, GSR9,6-2, GSR9,6 V, GSR9,6 VE-2, GSR9.6 VE-2, GSR9.6-1, GSR9.6-2, GSR9.6 V, GSR9.6 VE-2, ПАГ 9,6, ПАГ 9,6 V, ПАГ 9.6, ПАГ 9.6 V, PAG9,6, PAG9,6 V, PAG9.6, PAG9.6 V, PLi 9,6, PLI 9,6 V, PLI 9.6 V, PLi9,6, PLI9,6 V, PLi9.6, PLi 9.6, PLI9.6 V, PRS 9,6 VE-2, PRS 9.6 VE-2, PRS9,6 VE-2, PRS9.6 VE-2, PSR 9,6 VE-2, PSR 9,6 VE-2, PSR 9.6 VE-2, PSR 9.6 VE-2, PSR 960, PSR9,6 VE-2, PSR9,6 VE-2, PSR9.6 VE-2, PSR9.6 VE-2, PSR960, PSR-960 Пакување Детали : 1 x Батеријата(Секој случај боја според нашите акции)

Замена На Батеријата:
Yes
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
1
Бренд Име:
Vividjuler
Број На Модел На:
fhy59-001b
Големина:
Prismatic
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
R

Купувачите избираат и