.

.

3.8 V батерии Батерија Li-ion Li-полимер вградена литиум полимер батерија за Bqs 5020 bqs-5020 батерија од 2000 mah

3.8 V батерии Батерија Li-ion Li-полимер вградена литиум полимер батерија за Bqs 5020 bqs-5020 батерија од 2000 mah

DEN 634.00
DEN 1243.68
-49 %
Од стока


Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
yorwats
Број На Модел На:
BQS-5020
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Големина:
Prismatic
Батеријата Број:
1
Пакет:
Пакет 1
R

Купувачите избираат и