.

.

Транспарентен вкупно сенка истакна LED 5MM четири нозе црвена зелена и сина RGB контролирани седум светилки во боја

Транспарентен вкупно сенка истакна LED 5MM четири нозе црвена зелена и сина RGB контролирани седум светилки во боја

DEN 100.80
Од стока


Транспарентен вкупно сенка истакна LED 5 MM четири нозе црвена зелена и сина RGB контролирани седум светилки во боја

Atari Модел:
Atari 7800,Atari 5200,Јагуар,Atari 2600
Компатибилен Марка/Модел:
Atari
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move
Бренд Име:
SZJHYKJ
Број На Модел На:
MS
Пакет Тип:
преку дупка
is_customized:
Yes
боја:
Црвена / Зелена / Сина
Големина:
5MM
Состојба:
Нови
Тип:
LED
R

Купувачите избираат и