.

.

2017 PM2.5 Детектор Затворен квалитетот на Воздухот Haze тест за Влажност & Температура Тестирање

2017 PM2.5 Детектор Затворен квалитетот на Воздухот Haze тест за Влажност & Температура Тестирање

DEN 1140.00
DEN 1199.52
-5 %
Од стока


2017 PM2.5 Детектор Затворен квалитетот на Воздухот Haze тест за Влажност & Температура Тестирање Опис :
Име на производ : PM2.5 детектор
Сензор : Остар
Карактеристики на производот : PM2.5 Z вредност откривање во животната средина, воздух, влажност, собна температура
Предмет : дом, автомобил, канцеларија, на отворено
Напојување : micro usb 5 V напојување интерфејс
Големина : 84 X40 X47 MM
Пакетот Вклучува
1pcs 2017 PM2.5 Детектор Затворен квалитетот на Воздухот Haze тест за Влажност

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри
R

Купувачите избираат и