.

.

TP2271 LCD контролер одбор поддршка DVI VGA за LCD панел 17 инчен 1440X900 B170WP04 V0 LTN170WX-L05 B170PW01 V0 V1 V1 B170PW03

TP2271 LCD контролер одбор поддршка DVI VGA за LCD панел 17 инчен 1440X900 B170WP04 V0 LTN170WX-L05 B170PW01 V0 V1 V1 B170PW03

DEN 1439.52
Од стока


Lcd контролер одбор комплет поддршка на lcd модел :
B170 PW01 V0
B170 PW03 V9
LTN170 X2-L02
LTN170 BT08-G01
LTN170 X2-L02
B170 PW01 V1
B170 PW05 V4
N170 C2-L01
LTN170 BT09-001
LTN170 X3-L01
B170 PW03 V1
B170 PW06 V2
N170 C2-L01
LTN170 WX-L01
QD17 TL02 Rev. 02
B170 PW03 V3
B170 PW06 V3
N170 C2-L02
LTN170 WX-L05
B170 WP04 V0
B170 PW03 V4
HSD170 PGW1-A00
QD17 TL02 Rev. 06
LTN170 WX-L05-G
Кога ќе не направи сигурни на контролорот одбор комплет дали поддршка на вашиот LCD панел ве молиме разговор со нас во секое време! : )
Опис На Производот
1. ОПШТ ОПИС на LCD контролер одбор
TP2271 A е мулти-цел LCD монитор, е дизајниран за поддршка на двојна/единствен LVDS LCD панел. Тоа може да го поддржи DVI, VGA
2. ФУНКЦИЈА на РАСПОРЕД на LCD контролер одбор
Сликата е за повикување само, вистинската точка е стандард.
Факултативниот конектори и крај се означени со
ВРВОТ ПОГЛЕД НА TP2271
3.Функција на Распоред на LCD контролер одбор
ЧИПСЕТ
RTD2271 CW
OSD LANGUAGE
Оперативен СИСТЕМ
Кинески,Англиски,(Француски,Шпански,Италијански,Германски,Португалски,Холандски,Кореја
n) (Опција )
ВИДЕО ВЛЕЗ
PC-RGB
Формат
До 1920*[email protected] HZ
Боја
15bit, 24bit, 32bit
DVI
Формат
До 1920*[email protected] HZ
Оперативен Брзина
155 MHz
МОЌНОСТ
DC ВЛЕЗ
12 V
Да panel
3.3 V,5 V,12 V
Управување со
Ниска моќност потрошен режимот на мирување≤0.

Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
TP2271-caison258
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
Поддршка:
Dropshipping
Резолуција:
1440X900
поддршка lcd панел големина:
17 инчи
R

Купувачите избираат и