.

.

SSEA Нов руски Тастатурата за ASUS B53 B53E B53F B53S N90 N90S N90SC N90SV A54 A54C A54H A54HR A54HY A54L A54LY

SSEA Нов руски Тастатурата за ASUS B53 B53E B53F B53S N90 N90S N90SC N90SV A54 A54C A54H A54HR A54HY A54L A54LY

DEN 673.00
DEN 708.96
-5 %
Од стока


90 дена Гаранција
Сосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со доверба
Секој Производ е тестиран пред превозот и 100% работи.
Најдобра замена за стариот или оштетени Тастатура
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2.Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем.

боја:
Црна
Број На Модел На:
тастатура
Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
SSEA
Компатибилен Бренд:
ASUS
R

Купувачите избираат и