.

.

145PCS/МНОГУ.A-Z ткаенина налепници,Писмо, Писмо чувствува налепница Учат на свој Боја англиски самостојно учење Градинка занаети ОЕМ

145PCS/МНОГУ.A-Z ткаенина налепници,Писмо, Писмо чувствува налепница Учат на свој Боја англиски самостојно учење Градинка занаети ОЕМ

DEN 134.00
DEN 239.52
-44 %
Од стока

Бесплатен превозот 145 PCS/многу од Кина пост воздух mail A-Z ткаенина налепници,Азбука налепници,Писмо налепница,5 пати-Z писма Градинка украс,Почетокот на едукативни играчки,Божиќ занаети. Димензии : 4cm Боја : мешана боја Материјал : почувствуваа со налепници.
1.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.
2.Ве молиме додадете ги сите избрани предмети на количката и изберете превозот метод.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.
3.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку нормална пост.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ако сакате да ја прогласи вистинската вредност ве молиме оставете порака кога платени.
4.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days откако ќе се плати. Ако прилагодени објекти ќе се испрати во рамките на 10~20 дена. Ние не гарантираат транспорт време на сите меѓународни пратки,бидејќи различни земја има различни сопствени грешки време,тоа може да влијае на брзина,не можеме контрола на брзината,но ние ќе се прошири време на испорака за вас.

Тема:
Занимања,Животни & Природата,Фантазија & Sci-Fi,Музика,Транспорт
сертификација:
Кина уверение (3C)
Возраст Опсег:
5~7 Години,На 14 Години, & up,2~4 Години,8~13 Години,Grownups
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
YHCRAFTS
Предупредување:
2 до
Тип:
Чувствував
R

Купувачите избираат и