.

.

Бразилецот Откачен Кадрава Човечка Коса Чипка Затворање 4X4 Три Средината Слободни Дел Со Бебе Коса Швајцарската Чипка 8-20 инчен Не Remy Кадрава Коса

Бразилецот Откачен Кадрава Човечка Коса Чипка Затворање 4X4 Три Средината Слободни Дел Со Бебе Коса Швајцарската Чипка 8-20 инчен Не Remy Кадрава Коса

DEN 1505.00
DEN 2688.00
-44 %
Од стока


Smoora Добар Квалитет Коса
Бразилецот Откачен Кадрава Човечка Коса Чипка Затворање 4 X4 Три Средината Слободни Дел Со Бебе Коса Швајцарската Чипка 8-20 инчен Не Remy Кадрава Коса

боја:
Природна Боја
Протегала должина:
8inches, 10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches
Дел Дизајн:
Средниот Дел, Слободни Дел, Три Дел
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Направени Метод:
Рака Држел
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Чипка Големина:
4 x 4
Текстура:
Откачен Кадрава
Бренд Име:
SMOORA
боја тип:
Чиста Боја
густина:
130%
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Тип:
чипка затворање
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка
Губење на материјал:
100% Вистински Човечка Коса На Бразилецот Откачен Кадрава Closrue
Губење На Текстурата:
Откачен Кадрава Затворање Врвен Квалитет Кадрава Затворање
губење на квалитет:
Без Пролевање, Не Метежот, Без Мирис
Косата Функција:
Мека и Дебели, Нема Кратка Коса, Мазна,
Коса должина:
8-20 инчен
Дел Дизајн:
Бесплатни Дел Средниот Дел Три Дел 3 начин Дел на Располагање
Боја На Коса:
Природни Црна Може да се Бојадиса и Избелени
густината на косата:
130% Густина Медиум Браун Чипка
Чипка Големина:
4*4 инчен мали Чипка Затворање Откачен Кадрава
Тежина:
25-50g/еез
R

Купувачите избираат и