.

.

100PCS М1.4 GB819 Филипс Countersunk Flat Head Завртки Со Крстот Слот Машина Завртка 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIY Поправка Додаток

100PCS М1.4 GB819 Филипс Countersunk Flat Head Завртки Со Крстот Слот Машина Завртка 304 од не ' Рѓосувачки Челик DIY Поправка Додаток

DEN 410.00
DEN 431.52
-5 %
Од стока


Предмет : Крстот Вдлабнати Countersunk Head Завртки
Стандард : GB819
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакување : Пластична Кеса
Големина : М1.4

Големина:
M1.4
Должина:
3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
DIY Материјали:
Металугрија
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Станот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
50-99Pcs
Број На Модел На:
LD131
Акции:
богатите
Потекло:
Кина
Услуга:
Пад на превозот
Големина:
M1.4
Стандард:
GB819
R

Купувачите избираат и