.

.

2 ПАРЧИЊА Ti/Златниот/Виножито М4 GR5 Титаниум Завртки Scew За Велосипед Масло Кочница Поставата

2 ПАРЧИЊА Ti/Златниот/Виножито М4 GR5 Титаниум Завртки Scew За Велосипед Масло Кочница Поставата

DEN 198.72
Од стока

Материјал : 6 AL/4 V(TC4)Титаниум Алуминиумски,Оценка 5
Тема : M4
Теренот : 0.7 mm
Должина на Тема Дел : 6mm
Должина на Главата : 4mm
Вкупна Должина : 31mm
Боја : Титаниум Боја,Златна,Виножито
Применува : Велосипед Масло Кочница Поставата Подлога DIY
Секој обид за 2 КОМПЈУТЕРИ Исто Специфични Завртки!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.

Големина:
Ti, Golden, Rainbow
DIY Материјали:
Металугрија
R

Купувачите избираат и