.

.

4/36 компјутери Мотор Промена М8 x20/30мм Диск Кочница DIY Ti Гром Титаниум Завртки Дебеломер Пан Torx Главата Ti Завртки Ti сврзувачки елементи

4/36 компјутери Мотор Промена М8 x20/30мм Диск Кочница DIY Ti Гром Титаниум Завртки Дебеломер Пан Torx Главата Ti Завртки Ti сврзувачки елементи

DEN 911.52
Од стока


ОПИСИ
Состојба : нова, во неутрални пакет
Материјал : 6 AL4 V Титаниум, Гр. 5 (TC4)
Раководител : Дебеломер Пан Torx Глава
Големина : M8x20/30мм
Боја : Изгорени Сина Боја
Други : 4/36 компјутери по многу
Апликации : Спортска Опрема, За Домашна Употреба, Индустриска Употреба
* Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за рефус цел цена. Имаме специјална цена за масовно на налози
Подолу Е Титаниум
Титаниум сврзувачки елементи се најдобро познат за да се биде силен, лесен и отпорен на корозија. Еден имот кој се издвојува во споредба со другите метални сврзувачки елементи е дека титаниум сврзувачки елементи имаат најголема сила-да-тежина сооднос со густина на 4.51 g /cm3. Како пример, титан е 4 пати посилно од 316 од не ' рѓосувачки челик во речиси половина од тежината. Ова го прави титаниум сврзувачки елементи идеални за апликации кои бараат и леснотија на телесната тежина и се одличен сила како нафта & гас (долу-дупка), aerospace, воена и спортски стока.
Титаниум сврзувачки елементи се исто така, единствена меѓу метали во хемиска обработка индустрија за ракување со хлор (мокра) и хлор соединенија во водни раствори.

Димензии:
M8x20mm Златна Боја, M8x30mm Челик Боја, M8x30mm Златна Боја, M8x30mm Multicolor
боја:
Изгорени Сина Боја
навој дијаметар:
4 парчиња, 36 парчиња
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Материјал:
Титаниум Алуминиумски
Број На Модел На:
HMME TI
боја:
Изгорени Сина Боја
Должина:
20/30mm
врска:
Дебеломер Пан Torx Глава
Материјали:
Гр.5 Титаниум
Услуга:
15-Ден безусловна врати за наплата
Други:
Dropshipping Достапни
R

Купувачите избираат и