.

.

Дувачкиот Цилиндар Вратата Зглоб Завртки,Антички Гроздобер Стил Кинески Стил Хардверски Додатоци,Дрвена Врата Зглоб,20Pcs

Дувачкиот Цилиндар Вратата Зглоб Завртки,Антички Гроздобер Стил Кинески Стил Хардверски Додатоци,Дрвена Врата Зглоб,20Pcs

DEN 239.52
Од стока


Должина:
5x25mm, 5x19mm
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Бакар
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
5*19mm;5*25mm
боја:
Жолта
R

Купувачите избираат и