.

.

2018 Пролет Нови Високо Половината Топката Pleated Здолништа Harajuku Тексас Здолништа Тврда А-Линија Морнар Здолниште Плус Големина Јапонски Училиште Униформа

2018 Пролет Нови Високо Половината Топката Pleated Здолништа Harajuku Тексас Здолништа Тврда А-Линија Морнар Здолниште Плус Големина Јапонски Училиште Униформа

DEN 781.00
DEN 1115.52
-30 %
Од стока


ИМЕ Пролет Висока Половината Топката Pleated Здолништа Harajuku Тексас Здолништа ГОЛЕМИНА M,L,XL БОЈА Црна МАТЕРИЈАЛ Памук,Полиестер ДОЛЖИНА Кратки Здолништа на ДРУГИТЕ Лето дама секси мини pleated здолниште КАРАКТЕРИСТИКИ ВЕРЗИЈА НА ВИДОТ Слаби Тенок Нормално Лабава ДЕБЕЛИНА Тенка Нормално Дебели Згусне МЕКОСТ Тешко Малку Тешко Мека Многу Мека на ЕЛАСТИЧНОСТА, Никој Нормален Супер Еластичен
Големина Половината(CM) Должина(CM) M 6070 42 L 7080 42 XL 8087 42 ЗАБЕЛЕШКА :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
BERYLBELLA
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Pleated
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Половината:
Империја
Број На Модел На:
US16D1206
Пол:
Жените
american apparel:
лето здолниште
Пол:
жените женски
Години:
2018
Боја:
Црна
Големина:
M,L,XL
дизајнерски детали:
секси,мода
еластичен:
еластичен
Мекост:
Мека
Сезоната:
Пролет , Лето
Прилики:
Семејството , Улица
R

Купувачите избираат и