.

.

Жените мода чипка туту pleated долго бело здолниште канцеларија ОЛ носат лабава висока половината здолништа жените лето пролет 30

Жените мода чипка туту pleated долго бело здолниште канцеларија ОЛ носат лабава висока половината здолништа жените лето пролет 30

DEN 730.00
DEN 912.00
-20 %
Од стока


M433
женски пролет лето есен црна, црвена сива Жените мода чипка туту pleated долго бело здолниште канцеларија ОЛ носат лабава висока половината здолништа жените лето пролет Табела големина 1-3 CM грешка Кина големина тежина Половината Сите должина kg cm cm S 39-45kg 60-66 70 M 45-54kg 66-73 70 L 54-65kg 73-90 70 ако имате прашање , ве молам контактирајте ме , не ми даде лош повратни информации ! Ви благодариме !
Услови за користење на услугите Бои и големина неусогласеност сите големина за 1-3cm грешка Diferences во боја, многу се предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот , осветлување , припадност и сл, Сепак , ако се Утврди дека примен е во ред бои, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно . Спорот не ми се допаѓа мојата облека / себе изберете големина / Облека тенки сите не припаѓаат на проблеми со Квалитетот ве молиме не ми даде спор Купувачи се одговорни за царинските давачки кога ќе направи еден нарачате , ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи такси превозот , ние стоки сите може да помине Царината , превозот цената не вклучува било Тарифи . и купувачи се одговорни за царинските давачки кога предмети пристигне во вашата земја , царината ќе побара од вас плати Соодветните Тарифи .

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
s m l
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
Декорација:
Чипка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Силуета:
Pleated
Бренд Име:
Armiciya
боја:
зелена црна, бела сина, црвена чипка здолништа
Сезоната:
пролет лето есен чипка здолништа
Стил:
Моден
R

Купувачите избираат и