.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Мода пати чиста боја pleated здолниште на високи половината здолништа ВО ПАРК

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Мода пати чиста боја pleated здолниште на високи половината здолништа ВО ПАРК

DEN 1899.84
Од стока


добредојдовте во продавница
Конкурентна Цена, Прв Клиент
Можете да се меша сите , боја, големина и така натаму. Имаме повеќе ,
повеќе модели, повеќе боја во акции,
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас.
Јас сум посветен да донесе радост,
безбедно и топ - производи за вас.
Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил,
супериорен но поевтина цена, цело време.
Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални
барања сакате,
и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. Прв
време,
ние работиме; следниот пат,
ние станат пријатели. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Многу купувачот се каже дека тие се многу многу убава Боја
Јас ќе ви даде добра цена!!
ДОГОВОРОТ МЕНЕ Ако имате проблем,
ве молиме да ни ме,јас ќе одговори во рок од 12 часа
СЕ НАДЕВАМ ИМААТ ДОБАР СРЕЌА СЕКОЈДНЕВИЕТО!
Issey Miyake господар еднаш рече :
Она што најмногу им е потребно на луѓето не е облека, тие треба да бидат внимателни во врска, но облеката што може да се носат и се носат.
Најголемата предност е да се пробие на ограничување на големината го издржат сила, постојана светлина навремено,
Без разлика дали ќе патува или обично, не се мачи.
Што ќе се носат, на авионот пред рака стуткани во еден куфер, може да се излезе.
Лицето кое го сака, го сака тоа "е, исто така, idle" нема строги правила на облекување, кој е да се биде во можност да одат на вечера, на елегантен фустан — во високо-ниво на социјални прилики,
Кога луѓето се исполнат, тоа ќе биде голема воздишка, о, имате три убави огради од куќата!
Неограничено проширување на поклопецот е на три куќа етикета, највисок степен на признавање на класичните елементи на модата!!!
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Мода пати чиста боја pleated здолниште на високи половината здолништа ВО ПАРК
ГОЛЕМИНА на :
S : ДОЛЖИНА 75СМ,ПОЛОВИНАТА 64 CM.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
High Street
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Половината:
Империја
Силуета:
Pleated
Број На Модел На:
1009
Бренд Име:
СИНА ПАТИ
Стил:
Моден
R

Купувачите избираат и