.

.

Модата жените Печатење Здолништа со Висока Половината А-линија Црвена Боја Бохемски Долги Здолништа Пред Копчето Boho Заврши Здолништа Плажа Макси Здолниште

Модата жените Печатење Здолништа со Висока Половината А-линија Црвена Боја Бохемски Долги Здолништа Пред Копчето Boho Заврши Здолништа Плажа Макси Здолниште

DEN 917.00
DEN 1223.04
-25 %
Од стока


Модата жените Печатење Здолништа со Висока Половината А-линија Црвена Боја Бохемски Долги Здолништа Пред Копчето Boho Заврши Здолништа Плажа Макси Здолниште
големина на разговор : Единица : CM големина должина половината( истегнување) S 100 62 М 101 67 L 102 72 XL 103 77
Модел шоу :

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
canwedance
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Бохемски
Шаблон Тип:
Печати
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Копче
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Половината:
Империја
Пол:
Жените
Шема:
Печатење
боја:
Црвена
Големина:
S,M,L,XL
Главната Ткаенина име:
Памук
наведени година / сезоната:
Летото 2018
Стил:
boho, плажа
R

Купувачите избираат и