.

.

здолништа женска мода асиметрични лето женски секси мини здолниште розова kilt кратко здолниште памук, лен pleated fillibeg дише

здолништа женска мода асиметрични лето женски секси мини здолниште розова kilt кратко здолниште памук, лен pleated fillibeg дише

DEN 863.52
Од стока


здолништа женска мода асиметрични лето женски секси мини здолниште розова kilt кратко здолниште памук, лен pleated fillibeg дише

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Tassel
Број На Модел На:
AM159
Бренд Име:
jzhifiyer
Половината:
Природни
Материјал:
Памук,Rayon
Силуета:
Асиметрични
Стил:
Повик
Големина:
S,М. Л. XL
Тежина:
0.2 килограми по pc
Материјал:
Памук, Лен
R

Купувачите избираат и