.

.

Формално Униформа Стилови Домот Шарени Блејзери Одговара Со 2 Парчиња На Врвот И Здолниште За Жените Бизнис Работа Носат Тенок Одговара Облека

Формално Униформа Стилови Домот Шарени Блејзери Одговара Со 2 Парчиња На Врвот И Здолниште За Жените Бизнис Работа Носат Тенок Одговара Облека

DEN 1864.00
DEN 1961.76
-5 %
Од стока

100% Сосема Нов Канцеларијата Дама Формално Жените им Одговара (Блузи + Здолниште) Боја : Црна Шарени,Темно Сина, Шарени Материјал : Полиестер+Spandex Кинески Големина : S, M, L, XL, XXL,XXXL,4 XL
Пакет се вклучени : 1 X Жените им Одговара (Блузи + Здолниште)
Големина информации
Единица : CM
ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен
плочка за грешка при мерење е нормален 1-3 CM
Топло Совети : Ова е Кинески големина информации, обично се помали 1-2 големина од НАС/ЕУ големина, ве молиме контактирајте со продавачот за да добиете повеќе детали информации пред вашата исплата.
Блузи
Големина
Рамо
Биста
Половината
Sleeve
должина
S
37
84
64
17
61
М
38
88
68 18
62
L
39
92
72
19
63
XL
40
96
76
20
64
XXL
41
100
80
21
65 XXXL 42 104 84 22 66
Здолниште
Големина
Половината
Хип
Должина
S
64
84
43
М
68
88
43
L
72
92
44
XL
76
96
44
XXL
80
100
45 XXXL 84 104 45
Следниве информации за повикување само .ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Или не, ве молам, точно пред исплата.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Здолниште Одговара
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Копче
Материјал Состав:
Палто+Микрофибер
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Микрофибер,Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
3182
is_customized:
Yes
боја:
Црна Шарени,Темно Сина, Шарени
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима
Големина:
S M L XL XXL XXXL 4XL
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја
R

Купувачите избираат и