.

.

Liang Правец На Cheongsam Ретро Модата Кратко Здолниште Лето Облека Добредојдовте Кинески Стил На Работа Носат Уникатна Облека J178

Liang Правец На Cheongsam Ретро Модата Кратко Здолниште Лето Облека Добредојдовте Кинески Стил На Работа Носат Уникатна Облека J178

DEN 2493.00
DEN 4704.00
-47 %
Од стока


[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[41134]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Добредојдовте на нашата продавница! Донесе На Вашиот Живот Повеќе Радост..
Превозот( Забелешка ) :
1.Нормално,ние ќе брод од пратката во рок од 5 дена по исплата потврди.Во потрага по некои детали.
2.Тоа обично трае 20-60 дена за Кина Пост Воздух(Ние нудиме слободно) да се достави пратката (РАЗЛИЧНИ ЗЕМЈИ МОЖЕ да се РАЗЛИКУВААТ),ве молиме контактирајте со нашата услуга на персоналот да се прошири и заштити време или следење на статусот доколку не ја прими пратката во рок од 60 дена.
3.Ако сакате да ја прими пратката под итно ,ве молиме љубезно изберете го изразат како EMS,DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от кој трае само 5-15 дена за испорака. 4.Ако има било барање на боја,големина ,pls љубезно ве молиме да оставите порака,ние ќе го организира испорака според вашата порака .
5. Pls не се отвори спор непосредно пред да контактирате со нашата услуга на персоналот за решавање на проблемот за вас .Ви благодарам многу за вашиот вид соработка.Сакате да уживате во вашата шопинг ^0^
[xlmodel]-[фото]-[0000]
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$100
$130
$150
$170
$150
160 долари
wy-приклучок-крај.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Фустани Должина:
Колено-Должина
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Материјал:
Памук,Полиестер,Ацетат
Декорација:
Џебови,Zip
Стил:
Повик
Пол:
Жените
R

Купувачите избираат и