.

.

Британската Канцеларија Дами Формално Plaid Палто им Одговара на Жените Коленото Должина Тенок Одговара Линија Здолниште Lapel Јака Грб ОЛ Работа Тимови Поставува

Британската Канцеларија Дами Формално Plaid Палто им Одговара на Жените Коленото Должина Тенок Одговара Линија Здолниште Lapel Јака Грб ОЛ Работа Тимови Поставува

DEN 5416.00
DEN 7737.12
-30 %
Од стока


Големина на Грб Должина(cm) Градите(cm) Рамо(cm) Ракав(cm) Должина на Здолниште(cm) на Колкот(cm) S 58 90 37 58 59 90 M 59 94 38 59 60 94 L 60 98 39 60 61 98 XL 61 102 40 61 62 102 ЗАБЕЛЕШКА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
YueYueAngel
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Фустани Должина:
Колено-Должина
Декорација:
Sashes
Панталона Должина(cm):
Коленото Должина
Затворање Тип:
Никој
R

Купувачите избираат и