.

.

Ниски Високи Потпетици Жените D'Orsay Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Свадба Чевли Мал Плус Големина 32 - 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Ниски Високи Потпетици Жените D'Orsay Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Свадба Чевли Мал Плус Големина 32 - 40 41 42 43 44 45 46 47 48

DEN 1106.00
DEN 1164.48
-5 %
Од стока


Производи Детали Пета Висина : 5.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
3, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
7MSJSSS761
Стил:
Секси
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
R

Купувачите избираат и